
Judovereniging Heumen
Judo en sportplezier sinds 1972
Al meer dan 50 jaar is Judovereniging Heumen dé plek voor sport en plezier in Heumen en omstreken. Onze club heeft ruim 70 enthousiaste leden uit plaatsen zoals Malden, Heumen, Overasselt, Wijchen, Mook, Molenhoek, Cuijk, Mill en Nederasselt.
Bij ons draait judo niet alleen om sportieve prestaties, maar ook om gezelligheid en persoonlijke groei. We organiseren uitdagende judotrainingen, spannende wedstrijden en leerzame clinics. Daarnaast zetten we ons in voor de gemeenschap en helpen we onze leden om zowel fysiek als mentaal sterker te worden.
Meer dan alleen trainen
Naast judo organiseren wij het hele jaar door diverse activiteiten, zoals:
✅ Clubkampioenschappen
✅ Trainingskampen en toernooien
✅ Bezoek van de kerstman
✅ Jaarlijkse judo-examens
✅ Vrijdagavond volleybalgroep
Wist je dat we ook een fanatieke volleybalgroep hebben? Elke vrijdagavond sluiten zij de week sportief af in de Terp aan de Dorpstraat 21 in Heumen.
Wil jij kennismaken met Judovereniging Heumen? Kom gerust langs en ervaar de unieke sfeer van onze club. Vraag een gratis proefles aan via het formulier onderaan deze pagina. Iedereen is welkom!
Sponsoren
Sponsoren judovereniging Heumen
Bij Judovereniging Heumen zijn we enorm dankbaar voor onze sponsoren. Dankzij hun steun kunnen wij onze leden de beste begeleiding bieden in hun sportieve ontwikkeling. Elke sponsor draagt op zijn eigen manier bij aan een sterke en groeiende judoclub.
Wil jij ook een steentje bijdragen en onze club ondersteunen? Word sponsor en help ons samen de judosport in Heumen verder te laten groeien! Neem gerust contact met ons op voor de mogelijkheden.
Wat doen wij allemaal?

Judo lessen
Iedere vrijdag worden er voor verschillende leeftijdsgroepen judo trainingen georganiseerd.

Judo kamp
In de zomer organiseren we een gezellig kamp met overnachting voor de oudere leden.

Papa mama lessen
1 keer per jaar organiseren we een papa en mama judo les. Dan kunnen de kinderen aan hun ouders laten zien wat ze allemaal al kunnen.

Wedstrijden / toernooi
Jaarlijks worden de clubkampioenshappen gehouden en organiseren we een groots toernooi. Daarnaast bestaat de mogelijkheid om mee te doen met wedstrijden van andere clubs.

Band Examen
2x per jaar wordt er een bandexamen gehouden. De meeste judoka’s verdienen dan een slip en komen zo steeds een stapje verder.

Kerstmiddag
Ieder jaar vieren we gezamenlijk op een feestelijke manier de kerst in de Terp. Helaas heeft dit de afgelopen jaren door Corona niet meer plaats kunnen vinden.
onze trainers

Gert Jan Hendriks

Emma van de Crommert
Lestijden

Groep 1
17.30 – 18.15 uur

Groep 3
19.00 – 20.00 uur

Groep 2
18.15 – 19.00 uur

Groep 4
20.00 – 21.30 uur

Groep 1
17.30 – 18.15 uur

Groep 2
18.15 – 19.00 uur

Groep 3
19.00 – 20.00 uur

Groep 4
20.00 – 21.30 uur

Volleybal
21.30 – 22.30 uur
Contributie
Judo Leden tot 18 jaar
€ 78,00
per 6 maanden
Judo Leden vanaf 18 jaar
€ 90,00
per 6 maanden
Volleybal alleen senioren
€ 90,00
per 6 maand
Ereledengallerij
Corry Beelen, Esther van den Bosch - Reuvers, Peter Beelen & Bas Beelen






Corry Beelen
Corry Beelen is een van de meest gewaardeerde leden van Judovereniging Heumen. Al vóór de officiële oprichting van de vereniging was Corry actief betrokken. Hij heeft jarenlang met grote toewijding de rol van voorzitter vervuld en met wijsheid en vastberadenheid de vereniging geleid.
Tijdens het 50-jarig jubileum van de vereniging werd Corry benoemd tot ons allereerste erelid. Dit is een welverdiende erkenning voor zijn onschatbare bijdragen. Zijn passie en betrokkenheid blijven tot op de dag van vandaag een inspiratie voor ons allemaal.
Esther van den Bosch – Reuvers
Esther van den Bosch – Reuvers heeft zich gedurende 15 jaar met ongeëvenaarde toewijding ingezet voor de vereniging. Ze vervulde verschillende rollen, waaronder bestuurslid en dojo-assistent, en was een steunpilaar voor leden en het bestuur.
In 2024 nam Esther afscheid van haar actieve functies, maar blijft ze als vertrouwenspersoon betrokken bij de vereniging. Haar uitzonderlijke inzet en warme betrokkenheid hebben haar de titel van erelid meer dan verdiend.
Peter Beelen
Peter Beelen is al sinds 1987 lid van Judovereniging Heumen en speelde een sleutelrol in de oprichting van onze volleybalafdeling, waar hij nog steeds wekelijks aan deelneemt.
Peter trad in 1997 toe tot het bestuur, waar hij 17 jaar lang actief was. Hij zette zich in voor talloze projecten, zoals het zoeken naar sponsors en de organisatie van evenementen, zoals de braderie in Malden. Daarnaast is Peter altijd een steun geweest tijdens de opbouw, het opruimen en het organiseren van feestjes, zoals de seizoensafsluitingen.
Zijn enthousiaste inzet en betrouwbaarheid maken hem tot een zeer gewaardeerd lid én erelid.
Bas Beelen
Bas Beelen is al 45 jaar trouw lid van onze vereniging. Hij begon op jonge leeftijd met judo en heeft jarenlang actief meegeholpen bij diverse activiteiten en evenementen. Tegenwoordig is Bas een fanatiek lid van onze volleybalgroep en blijft hij op zijn eigen manier bijdragen aan de vereniging.
Zijn jarenlange betrokkenheid en liefde voor de sport maken Bas tot een onmisbaar deel van onze club en een verdiend erelid.